Výrobky Rescue

RESCUE™ Remedy - kapky - k dostání ve dvou baleních - 10 ml nebo 20 ml

 

V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Samozřejmě, lze je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet. Dle potřeby je možné kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na spánek, za uši, na puls, na čelo. Po namáhavém dnu se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu. Před operací, zkouškami, porodem nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

Protože nemají žádné vedlejší účinky a jedná se o čistý přírodní produkt, mohou ho bez obav používat všechny věkové kategorie. Pozitivní účinky a úlevu přináší i zvířatům a rostlinám.

RESCUE™ - Sprej - Krizový sprej

 

Originální RESCUE™ (Krizová esence) je k dostání i jako praktický příruční sprej. Forma spreje umožňuje jednoduché a diskrétní užití, doma nebo kdekoliv jinde. Stačí dvě stříknutí přímo na jazyk.

RESCUE™ Night - sprej - Krizová esence na spaní

 

RESCUE™ (Krizová esence)na spaní přináší úlevu a odpočinek po dnu plném stresu a radost z dobrého a klidného spánku. Jekombinací již známé RESCUE™ (Krizové esence) a Bachovy originální květové esence White Chestnut (Bílý kaštan). White Chestnut (Bílý kaštan) pomáhá vyčistit hlavu od nežádoucích a stále se opakujících myšlenek a mentálních argumentů. Když jste odpočinuti, můžete mnohem spokojeněji usínat a mnohem radostněji se probouzet.

RESCUE™ (Krizová esence) na spaní je k dostání ve formě 20ml spreje. Dávkování: 2 stříknutí přímo na jazyk.

RESCUE™ Night - kapky - Krizová esence na spaní

 

Rescue Night kapky o obsahu 10 ml pomáhají při problémech s usínáním, s uvolněním těla i mysle. Přináší úlevu a zklidnění po dlouhém a vyčerpávajícím dnu, kdy hlava je plná myšlenek a tělo napětím nemůže usnout… Jsou bez alkoholu, v glycerínovém roztoku, proto mají sladkou, medovou příchuť, čím jsou vhodné i pro malé děti, které také často trpí neklidem před usnutím i během samotného spánku. Užívají se obvykle 2-3 kapky před usnutím do sklenice s vodou a pomalu vypít nebo nakapat přímo do pusy. Pokud je spánek přerušovaný , je dobré toto dávkování několikrát přes noc opět zopakovat…Váš spánek bude určitě plný pohody, uvolnění a hezkých barevných snů…

RESCUE™ - Krém - Krizový krém

 

RESCUE™ (Krizový) krém má všeobecně hojivé, zjemňující, uklidňující a zvláčňující účinky. Krém obsahuje kombinaci pěti květů, tak jak krizová esence a Bachovu originální květovou esenci Crab Apple (Planého jablka). Je ryze přírodního původu.

RESCUE™ Remedy - gel - k dostání v 30g balení

Novinkou v této řadě je právě RESCUE® gel, který svým složením,chladivým a osvěžujícím působením , zjemňuje jakékoliv nerovnosti pleti, způsobené jak slunečním zářením tak i bodnutím hmyzem, ale pomáhá zklidňovat pleť i po holení, depilaci, popálení, či jiném poranění a narušení kůže…Pro svojí jemnost a rychlé vstřebávání se , zanechává pokožku hladkou a hebkou. Jeho léčivé účinky oceníte určitě i při drobných úrazech, hojení ran, jizev či namožených svalech a unavených končetinách či bolestech hlavy nebo zad.

Je všeobecně známé, že složení gelových přípravků je pro pleť i pokožku celého těla mnohem přijatelnější, jemnější a tím, že se rychleji vstřebává i účinnější. Proto si určitě i RESCUE® gel najde své nezastupitelné místo nejen v období dovolených ale bude Vás doprovázet i v jiných ročních obdobích či životních událostech.

RESCUE™ - Pastilky - Krizové pastilky

Jsou v praktickém klip-klap balení, vhodné hlavně pro děti, neobsahují ani alkohol ani cukr ani jiné umělé barviva či jiné chemické látky. Pomáhají zvládat krizové situace, návštěva školky, strach ze školy, náhlé obavy a úzkosti. Jsou skvělým pomocníkem i při dlouhém řízení automobilu, zvyšují koncentraci, pozornost a pomáhají překonávat únavu z dlouhé cesty. Určitě jsou i vhodným doplňkem cestovního zavazadla či pracovního stolu…

CENÍK RESCUE PRODUKTŮ

Typ zboží Cena
Kapky 10 ml 285,00 Kč
Kapky 20 ml 380,00 Kč
Kapky pro děti 10 ml 285,00 Kč
Sprej 380,00 Kč
Sprej noční 398,00 Kč
Noční kapky 10 ml 298,00 Kč
Krém 30 g 270,00 Kč
Gel 270,00 Kč
Pastilky černý rybíz 197,00 Kč
Pastilky pomeranč 197,00 Kč
Pastilky brusinky 197,00 Kč
Žvýkačky 37 g (17 ks) 146,00 Kč